Systemy horyzontalne (poziome)

 - energooszczędne - oszczędności energii / opału są jednym z głównych aspektów nowoczesnej uprawy

 - cieniujące - kontrola klimatu w szklarni - systemy zasłon pozwalają na precyzyjne utrzymanie stałych optymalnych warunków dla roślin. Odpowiednia temperatura, wilgotność i natężenie światła zapewniają ciągłą produkcję czyli idealne warunki zarówno dla roślin jak i ludzi pracujących w szklarni.

systemy horyzontalne

 

systemy horyzontalne
 

- zaciemniające - niektóre uprawy wymagają odpowiedniej długości dnia dla kwitnienia w określonym terminie; z naszymi systemami możliwe jest 100% zaciemnienie.

- systemy wielofunkcyjne - zmieniające się warunki zewnętrzne warunkują również klimat w szklarni. Dla zbilansowania szybkich wahań warunków pogodowych stosuje się podwójne, lub potrójne systemy zasłon, jeden pod drugim montowane przeciwstawnie lub w tym samym kierunku lub jeden za drugim na jednym napędzie. Rozwiązania dostosowuje się w zależności od wymagań Klienta i dla otrzymania najlepszych rezultatów.

Oferta

Wypełnij formularz z zapytaniem podając rodzaj uprawy, typ kurtyny która Cię interesuje, typ szklarni i jej wymiar (szerokość: ilość naw x szerokość i długość: ilość sekcji x ich długość) i wyślij do nas. Skontaktujemy się z Tobą, przedstawiając najbardziej odpowiednią dla Ciebie ofertę.

 

 

systemy horyzontalne