Siatki przeciw owadom

Systemy siatek na okna zatrzymują w 100% niepożądane owady mogące zagrażać Państwa uprawom. Odpowiednio dobrana wielkość oczek w siatce jest w stanie zatrzymać każdego szkodnika. System projektuje się do każdej szklarni indywidualnie, "Szyty na miarę" każdego okna system siatek przeciw owadom gwarantuje szczelność, czyli pełną skuteczność. Dodatkowym atutem jest zatrzymanie w szklarni pożytecznych owadów.

siatki przeciw owadom

 

 

siatki przeciw owadom

Dostępne systemy siatek

 - system "harmonica" - zaprojektowany tak, aby zajmował jak najmniej miejsca i światła.

- system składany - tańszy, alternatywnydo harmonijkowego system przeznaczony głównie do szklarni venlo - możliwy do zamontowania na każdym wietrzniku w szklarniach typu venlo. Zajmuje trochę więcej miejsca w pozycji zamkniętej, ale poza tym w niczym nie ustępuje systemowi harmonica.

 

Kontakt z nami

Wypełnij formularz z zapytaniem podając rodzaj uprawy, typ siatki, która Cię interesuje, typ szklarni i jej wymiar (szerokość: ilość naw x szerokość i długość: ilość sekcji x ich długość) oraz wymiar i ilość okien wentylacyjnych i wyślij do nas. Skontaktujemy się z Tobą, przedstawiając najbardziej odpowiednią dla Ciebie ofertę siatek przeciw owadom.

 

 

siatki przeciw owadom