Oferta dla szkółkarzy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla szkółkarzy. Oferujemy wszelkie niezbędne produkty przeznaczone do rozmnażania i uprawy sadzonek drzew, krzewów oraz innych roślin. W naszej ofercie znajdą Państwo tkaniny do ściółkowania kwater, siatki cieniujące, siatki przeciw ptakom, przeciwgradowe oraz przeciwwiatrowe, a także juta oraz kosze.

Maszyny szkółkarskie

Proponowane przez nas maszyny szkółkarskie mogą stanowić nieocenioną pomoc w każdej szkółce. Dzięki ich wykorzystaniu można ograniczyć liczbę zatrudnionych pracowników, gdyż część prac będzie wykonywana automatycznie. Zastosowanie maszyn szkółkarskich pozwoli również podnieść jakość materiału szkółkarskiego i generalnie – wydajność pracy. Wszystko to złoży się z pewnością na wyższe dochody generowane przez Państwa szkółkę. Nasze maszyny szkółkarskie działające w oparciu o nowoczesne technologie to gwarancja niezawodności i optymalnej pracy w każdych warunkach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą maszyn szkółkarskich. Jeśli nie znajdą Państwo informacji o poszukiwanej maszynie, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Maty szkółkarskie

Maty szkółkarskie są naszą kolejną propozycją dla szkółkarzy, ale mogą one z powodzeniem być stosowane również w prywatnych gospodarstwach m.in. przy uprawie kwiatów, warzyw i owoców (sady, ogrody warzywne, szklarnie, ogródki kwiatowe), w przestrzeni publicznej (klomby i rabaty miejskie) oraz w architekturze krajobrazu. Pod nazwą mat szkółkarskich, nazywanych też czasem agrotkaninami lub matami ściółkującymi, kryją się materiały do wyściełania podłoża ograniczające wzrost chwastów. Jest to doskonałe rozwiązanie, jeśli zależy Państwu na podniesieniu efektywności i wydajności plonów oraz zapewnieniu optymalnej wilgotności glebie. Maty stanowią też doskonałą alternatywę dla nieobojętnych dla środowiska środków chemicznych (herbicydów) stosowanych do eliminowania chwastów. Nasza oferta obejmuje maty szkółkarskie wykonane z najwyższej jakości polipropylenu: przyjazne dla środowiska, przepuszczające wodę oraz odporne na działanie promieni słonecznych (UV) oraz grzybów i bakterii. Polipropylen jest materiałem cienkim i mocnym. Mata zakupiona dla potrzeb szkółki wystarczy Państwu na okres minimum 6 lat. Dostępne są różne kolory i wielkości mat szkółkarskich w zależności od preferencji Klientów.

Czarna tkanina PP

Czarna tkanina PP

pokaż więcej

Juta i kosze

Juta i kosze

pokaż więcej

UIkit

Siatki

pokaż więcej

Warp

Taśmociągi, doniczkarki, mieszalniki, inne

pokaż więcej

  • Home
  • Oferta dla Szkółkarzy