LC Hortigroup – systemy kurtyn szklarniowych

Siedziba: Poznań, Oświęcimska 87, tel. 664018380, 664018390, mail: biuro@lchortigroup.pl

LC Hortigroup jest polską firmą z siedzibą w Poznaniu. Oferujemy systemy zasłon termoizolacyjnych i cieniujących w systemach push-pull (zębatkowych), pull-wire (linkowych) oraz rolowanych ekranów bocznych (twin roll , roll gable). Stosowane w naszych systemach kurtyny to ekranyuznanych producentów, m.in.: Svensson, Bonar oraz Novavert. Korzystamy z napędów firm De Gier, Ridder oraz Lock.

Jesteśmy oficjalnym partnerem i krajowym przedstawicielem holenderskiej firmy Alweco, właściciela patentu Ultra Delay, Ultra Groove oraz holenderskiej firmy De Gier, opierając się na wieloletnim doświadczeniu najlepszych w branży, od 10 lat oferujemy polskim klientom najwyższą jakość towarów oraz usług.

Rodzaje kurtyn oferowanych przez LC Hortigroup:

  • kurtyny termoizolacyjne/asymilacyjne,
  • kurtynycieniujące, cieniująco-termoizolacyjne,
  • kurtynyzaciemniające,
  • kurtynyboczne rolowane,
  • kurtynyzewnętrzne

Właściwości kurtyn: zarówno Svensson jak i BonarPhormium posiadają w swojej ofercie kurtyny nie tylko trudno palne (Firebreak, FP – Flame Protect) ale również niepalne spełniające normy B1 – Revolux oraz PhormiTex.

Rodzaje napędów do kurtyn dzielimy na systemy: push-pull - zębatkowe oraz pull-wire – linkowe w technologii Ultra Delay. Profil prowadzący w systemach to listwa aluminiowa lub rurka 19mm.

Kurtyny i napędy szklarniowe najwyższej jakości

Wszystkie oferowane przez LC Hortigroup materiały są „fabrycznie” nowe, nieużywane, wykonane z obowiązującymi normami jakości. Zgodnie z normami UE na zamontowane przez naszą firmę systemy kurtyn szklarniowych i inneudzielamy 2 lat gwarancji, kurtyny podlegają gwarancji producenta a stosowane przez nas najczęściej siłowniki De Gier (Blue Line) podlegają trzyletniej gwarancji producenta.

W przypadku awarii oferujemy dojazd do klienta do 48h w każde miejsce w Polsce.
Oferujemy rozwiązania do każdego typu szklarni oraz konfiguracje systemu zgodnie
z oczekiwaniami klienta.

Wspólnie z Alweco oferujemy nowoczesne konstrukcje szklarniowe z najbardziej uznanymi i nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi a także tzw. projekty pod klucz (Turn Key Project) z pełnym wyposażeniem szklarni: oświetlenie, nawadnianie, stoły i rynny uprawowe etc.

Naszą ofertę uzupełniają prasowane kokosowe maty uprawowe renomowanych producentów podłoży, stabilizowane UV białe i czarne tkaniny polipropylenowe, klipsy, łuczki, sznurek do podwieszania roślin szklarniowych oraz Biologiczne Preparaty Ochrony roślin, posiadające atesty do zintegrowanej produkcji roślin (możliwe do stos. w systemach HACCP, GlobalGAP, ISO 22000, BRC IFS, SKAL). Od samego początku istnienia firmy w naszej ofercie posiadamy najlepsze na rynku cieniówki La Blanche, środki do mycia szklarni Top Cleaner oraz preparat do dezynfekcji Hydrocare

 

 

montaż   wymiana-kurtyn   zdjecie-magazynu-elementy