Blog

Bakłażan w szklarni

Bakłażan w szklarni

Bakłażan podobnie jak, pomidory czy papryka jest warzywem, świetnie nadającym się do uprawy w szklarni. Jest to roślina ciepłolubna. Uprawa bakłażana szklarniowego jest stosunkowo łatwa, zarówno jeżeli chodzi o uprawy komercyjne jak i hobbystyczne (w małych szklarniach).

Agrotkanina

Agrotkanina dla Twoich upraw

Odpowiednie ściółkowanie ma niebagatelne znaczenie w przypadku uprawy roślin, zarówno w dużych hodowlach, jak i małych, przydomowych szklarniach. Ma pozytywny wpływ na wzrost roślin oraz ułatwia ich pielęgnację. Jednym z popularniejszych i efektywniejszych materiałów wykorzystywanych do ściółkowania jest agrotkanina.

Uprawa szklarniowa brokułów

Uprawa szklarniowa brokułów

Spożycie brokułów w Polsce nieustannie wzrasta, na co wpływ ma coraz większe zainteresowanie dietą roślinną. W odpowiedzi na coraz większe spożycie, wzrasta produkcja tego warzywa - również w warunkach szklarniowych. 


Ziemiórka w szklarni

Jak się pozbyć ziemiórki larwy?

Prowadzenie profesjonalnej szklarni (ale nie tylko) wiąże się z koniecznością zadbania o wszystkie najważniejsze aspekty jak odpowiednie oświetlenie, poziom nawodnienia czy nawóz. Codzienna praca w szklarni to także zwalczanie wszelkich szkodników.